Conventus Terra Mariana > Stud. Dei Contemplationis > Mett kriitikale

Mett kriitikale


1.    PALUN KRIITIKAT!

Minu lemmik kriitikud vastasid minu kriitikapalvele nii:

E-kirja pealkirjast:ei saa teised kritiseerida alati unikaalset vaimset kogemust ja  tunnetada antut... Mida väljendad (siiski paratamatult vaeseks ja küündimatuks jäävas inimkeeles !), on kaja  Looja poolt inspireeritud eluteelt. 

Aitäh, et jagada vőtsid !

Olgu Tema meile kőigile armuline ja vőtku meid hoida igal meie eluhetkel.

Palves ja tänusJuta Julia

2.    PALUN KRIITIKAT!

Tänan,
mul on au neid ridu lugeda.
Siis kőneleb vaimne ja vaimulik küpsus. Müstilisel teel käijad teavad, mis tuleb pärast purgatio'd ja illuminatio'd - see on unitio. Nendes kőnelemistes siin hakkab ühele Issanda sulasele avanema ühinemine, unitio, üles tőmbamine Temasse. On alanud teelőik, millel kantakse ingellike rakmetega läbi aegruumi, ja on kergem. Mőni teab: see on kirgastumine. Püha Teresa Avilast on küsinud: "Kas on mingit abinőu selle takistamiseks?" ning vastab ise:
"Ei mingisugust." Selle kőrval, mida Jumala sőber Ioan nüüd on öelnud, kahvatuvad kőik eelnenud ütlemised, vőitlemised, vőidud. Jääb ainult see, millel on igavikuline väärtus. Kullaproov. Őnnistagu Issand päralejőudmist, ja őnnelik olgu, kes tohib Sind oma vennaks vőtta.

Ingmar Ignatius

3.    PALUN KRIITIKAT!

Mis kriitika???

Dmitri

4.    PALUN KRIITIKAT!

Tervist auväärsed !   Tänan  südamest selle  vőrratu meditatsiooni eest!  Olen sellega nüüd  koos elanud ja sisevaatlusena kasutanud. Jumala suuremaks auks ja inimeste  Å‘nnistuseks. 

Rahusooviga -  Einar Laigna.

© Conventus Terra Mariana