Conventus Terra Mariana > Stud. Dei Contemplationis > Mõtisklus varjatud küsimustest

Mõtisklus varjatud küsimustest


Mida arvate, minu õpetatud kaasmaalased, all esitatud avalikust arutelust nö. keelatud  teemadel?

Kui arvate, et ei ole veel aeg, või et ei ole Maarjamaalased otsustajate ringi kutsutud ja kes oleks need kutsujad, keda kiirel ajal oodata. Infotehnoloogilise kommunikatsiooni ajastul on küsijad ohtlikult organiseerunud ja pooli rahuldavate lihtsate kokkulepete asemel on rumalad vandenõuteooriad kiired sigima. Kuigi meie võidame nii kui nii - kas on meil selle arvelt, et meiega on Kõiksuse kõigeväeline harmoonia - näha eksinute kannatusi?
Näidiseks esitatud tundliku teema osas on Teil kindlasti küpsem arvamus/teadmine kui minul on. Kui vääriliseks peate, siis jagage, kui ei siis unustame.

Püha Tooli Teaduste Akadeemia üks keskusi asub Rooma lähistel Alba Longa kustunud vulkaanitekkelise järve kohal, Volskite maal, enne pealinn Velletrat, Via Appia Antica teepeal. Vt. www.terramariana.ee kroonika 2009.

Kustunud vulkaani lähistel on, väidetavalt, kustunud suuresti ka negatiivne energia. Castel Gantofoglio observatooriumeid hinnatakse ka tänapäeval kõige kaasaegsemaiks. Vatikani Teaduste Akadeemia Astrobioloogia Instituut on ühinenud 10.XI 2009.aD. kl.15.30 üleilmsete Maaväliste tsivilisatsioonide uuringutega.
Kui aega antakse, siis saab kõik metafüüsiline ühel päeval füüsikaga seletatavaks. Kuni meie ei tea kas lõpuni uurimata materjalide avaldamine on meile ka ohutu ja kui eksitav võib-olla  meie alasti, mitte millegagi õigustatud, uudishimu toormaterjalide vastu ei ole veel prognoositav. Teada on, et organisatsioonid, kelledele on usaldatud, nö. Pühade Saladuste kaitse ja ka neile, kellele on antud osaks informatsiooni töötlemine, pole kunagi riskinud ise neid teadmisi rakendada või avaldada.
Miks mina peaks riskima kui kõige kõrgemini informeeritud teadjad vennad maapeal ei taha ise riskida ja püüavad ka mind/meid süsteemselt ja metoodiliselt desinformatsiooniga kaitsta meie uudishimuga kaasnevate ohtude eest.

ÄRGE VÕTKE INIMESTELT ÄRA NENDE ELUVALET -  las kõlab suuremeelselt - nagu Ibseni  Metspardis?Stud. Dei Ioan

© Conventus Terra Mariana