Aasta 2011

2011
AMO kavaler, teoloogia ja religiooniantropoloogia magister Jako Kull koos maailmas hästituntud helilooja Arvo Pärdi ja tema abikaasaga P. Ristija Johannese õigeusu Kloostris Tiptrees, Essexis Inglismaal.
Domina Laura, Maarjamaa Piiskopi Philippe Jourdani süles, on DAE Castellum Concordia noorim liige ja OAM ordeni miniatuuri õigustatud kandja.
Preester isa Ivo, ĂĽks DAE traditsiooni kandja, eestpalvetaja ja hingehoidja.
õilsad Cheremetjevid Moskvas. Veel väike Volodja (Vladimir Cheremetjev 2001.a.D. 15 aastane) külas tädi MarikaKatarinal.
Tema Keiserlik ja Kuninglik Kõrgus Otto von Habsburg-Lothringen, Ordo Altaria Mariana ordeni kavaler, maailma riikide ja rahvuste koostöövõime ja ühtekuuluvuse eestseisja PanEuropa kauaaegne president, Concordia I ja Concordia PanEurAsia liikumise initsiaator ja ideoloog - vt. www.ConcordiaPanEurAsia.eu Igavene mälestus ja au *Reichenau an der Rax 20.XI 1912.a.D. +Pöcking 4.VII 2011.a.D.
Romana Concordia in Terra Mariana PĂĽhtitsa Klooster 28.VIII 2011.a.D. Foto Viktor Frolkin
Institutio Antonio Rosmini in Terra Mariana asutamisläbirääkimised Tallinnas Itaalia Suursaadiku TE pr Rosa Maria Chicco Ferraro juures. Suursaadikust paremal Principalia Marika Katarina Arendia Elita von Wolsky ja vasakul Boris Pilar v. Pilchau. Foto: Studio Leica D'Arendia