Conventus Terra Mariana > Concordia > PanEurAsia Solidaarsusfond Concordia I kutsub (2009)

PanEurAsia Solidaarsusfond Concordia I kutsub (2009)

Ajalooliselt kujunenud Venemaa geograafiline asend on kohustanud teda kandma vőrdset vastutust Aasias ja Euroopas asuvate Venemaa kubermangude riikliku ühtekuuluvuse eest.

Suurriigina on Venemaa alati oluliselt kujundanud nii Aasia kui Euroopa arengut. Sellisest loogikast lähtuvalt on Venemaa kujunenud PanEurAasia liikumise endastmőistetavaks liidriks.

http://evrazia.info/modules.php?name=News&file=article&sid=1906  
http://www.eau.msu.ru/index.php?option=com_content&task=view&id=2&Itemid=25

Usun, et Euroopa Liidu tugevnedes oodatakse rohkem ka Lääne-Euroopa rahvaste suuremat osalust PanEurAsia liikumises, st. lisada väärtust olemasolevale kogemusele.
PanEurAasia Solidaarsusfond Concordia I kutsub väljendama oma arvamust ühise tegevuskava loomiseks rahumeelse koostöö nimel solidaarsetel alustel,
Moskva Ülikooli professor Aleksander Geljevich Dugini tänuväärne, hästi pőhjalik teooria globaalse geopoliitika alustest on väga veenev, aga kahjuks vist ainuke, sellise ulatusega süsteemne tervikvisioon. Concordia PanEurAsia ootab kiiresti globaliseeruvatelt riikidelt, liitriikidelt, riikide liitudelt, poliitilistelt ~, majanduspoliitilistelt ~ ja ühiskondlikelt ühendustelt oma visiooni geopoliitilistest väärtusest globaalpoliitikas.

Usus, et tänased teoreetilised arutlused virtuaalkeskkonnas saavad kunagi rahumeelsete läbirääkimiste tulemusel üksmeelt taotleva exterritoriaalse Imperium Concordia pőhiseaduse, mida on vőimalik konverteerida ka praktikasse meie ühisel koduplaneedil Maa.

PanEurAasia Solidaarsusfond Concordia I asutajaliige
Marika Katarina Arendia Elita von Wolsky

© Conventus Terra Mariana