001 s.D. I.Arendia  Teade teadmisest (2011)

 Tallinnas Maarjamaal 8.VIII 2011.a.D.

Studiosus Dei (s.D.) Habsburgidele pühendatud palverännakul Abtei St. Otmarsberg kloostri terrassil - ¦veits Uznach

Teatan, et olen omaks vőtnud kőige kőrgeima tiitli kandmise őiguse siin Maa peal koos kőige targema vastutuskohustusega.

Tőotan kőiges, kőikjal ja alati olla meie Kőigeväelise Jumala kuulekas őpilane

STUDIOSUS DEI.

                Teatan, et loobun ma kőigist minule pärandatud ~, pőlistatud ~, ja väljateenitud tiitlitest ja aunimetustest, kuni meie ametlikud valitsejad elavad orjuses, mis valitseb meid raha kaudu ja annab meile ainult ostukorvi väärtuse. Tarbimisväärtus, kui turu toitemehhanism, on saanud meie ellujäämise vääramatuks jőuks. Oleme ise end oma ahnuses ja harimatuses turu külge aheldanud ja orjameelselt oleme oma isanda, Turg, kaitseks loonud demokraatliku liberaaldemagoogilise turvamehhanismi.

                Meie Kőigeväeline Looja ei ole inimsuse vastast turumajandust loonud. Oleme selle oma pahedes loonud ja Looja poolt tőotatud valikuvabaduses ise üles ehitanud, hoolimata Kőigeväelise Őpetaja őpetusest, et kuhu Tema ei ehita, seal ehitavad need ilmaasjata, kes seal ehitavad.

                Nüüd, pärast vabaturumajanduse programmilise kokkuvarisemise progresseerumist koos kőigi tema demokraatlike toimemehhanismidega selgub, et vox populis vox Dei ei ole üldse mitte Jumala hääl, vaid iidse demagoogilise retoorika trikk.

                Kui elu Planeedil Maa peaks üldse mingites vormides pärast kapitalismi vőimalikuks osutuma ja meile veelkord antakse vőimalus valida, siis ma väga loodan, et meie kőik, kellel on őigus ülimale tiitlile Studiosus Deus teeks targa looduse eeskujul otsuse Looja őpetuse, mitte mitschurinliku isemőtlemise kasuks. See oleks kingitus neile, kes oleks valmis kingitust vastu vőtma.

 Usus ja ustavuses Teie Studiosus Dei

Ioan Arendia Elita von Wolsky