Conventus Terra Mariana > Concordia > Concordia asutamine (2010)

Concordia asutamine (2010)

 • Concordia I , PanEuropa, Solidaarsusfond ja Corpus Legatorum Generalis said endale juhid. (11.01.2010)
  Majandusteadlane ja analüütik Boris Pilar v. Pilchau ja perekond Ioan & Marika Katarina Arendia Elita von Wolsky asutasid Tallinnas Concordia I MTÜ eesmärgiga toetada ja arendada poliitikaülese, kultuuride, traditsioonide ja religioonide vahelist rahumeelset diskussiooni ja sobivaid rahvusvahelisi koostöövorme kõikides eluvaldkondades (vt. Asutamisleping 01.IX 2009.a.D.). Concordia I Consul Marika Katarina Arendia Elita von Wolsky on Concordia I juhataja ja Concordia I osakondade PanEuropa ja Solidaarsusfond juht. Consul Boris Pilar v. Pilchau juhib PanEurasia osakonda. Princeps Consul Ioan Arendia Elita von Wolsky juhib Corpus Legatorum Generalis’t. Mitte vähem kui 2 consulit kolmest esindavad Consul Generalis’t.

 • EV Lex Concordia MTÜ asutamine (23.12.2009).
  23.XII 2009.a.D. registreeriti Tallinnas, EV Lex Concordia MTÜ. Asutajad: 1) Toompea Õigusbüroo OÜ, õigusbüroo Eurohelp OÜ ja Rahuriigi Sihtasutus. Lex Concordia juhatuse esimees on Martin Napa ja finantsjuht Marika Katarina Arendia Elita von Wolsky. Lex Concordia ja Concordia I kuuluvad samasse klastrisse. (23.12.2009)

 • Loodi Concordia I Terra Mariana noorsootöö osakond (15.12.2009)
  15.detsembril 2009.a.D. registreeriti Tallinnas Concordia I MTÜ. Järgnevalt Maarjamaa Konvendi Konventmeistri jõululäkitus st. kiri Concordia kohta. Samal päeval nimetas Maarjamaa Konvendi Konventmeister Maarjamaa Ühtekuuluvusfondi Concordia I Terra Mariana noorsootöö osakonna juhatajaks tuntud noorsoopsühholoogi Ülle Kalviku.

 • Concordia asutamine (01.09.2009)
  Maarjamaa pärijate nõudmisel asutas Ioan Arendia Elita von Wolsky oma Käskkirjaga 1.sept. 2009. a.D. Conventus Terra Mariana juurde Ühtekuuluvusfondi Concordia I Maarjamaa osakonna. Fondi tegevuse aluseks on antud SOLIDARISMI üldmõisted, mis peavad tagama etteantud õigusi privileege vastavalt kohustustele ühiskonnas, kus igal isikul ja isikute ühendusel on positsioon ja otsene vastutus – suum cuique tribuere. Solidaarsuse kapitali jubib CTM juhataja majandusteadlane Clarissima Domina Marika Katarina Arendia Elita von Wolsky ja CTM kantsler Chev. Martin Napa.

© Conventus Terra Mariana